Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Upřesnit parametry

Firma Dunlop je skutečným průkopníkem ve svém oboru. John Boyd Dunlop získal patent na pneumatiku už v roce 1888, firmu založil o rok později. A do následné historie pneumatik společnost zasáhla opravdu výrazně. V roce 1935 například vůz s pneumatikami Dunlop pokořil rychlost 480 km/h, v roce 1945 zase Dunlop začal vyrábět bezdušové pneumatiky.

Slavná značka zásobuje britský šampionát cestovních vozů BTCC. Nesmazatelnou stopu pravidelně zanechává i ve vytrvalostních závodech 24 hodin Le Mans, kterým dodává pneumatiky pro nižší kategorii LMP speciálů. A pneumatiky Dunlop najdete také v motocyklových soutěžích Moto 3 a Moto 2.

Na pneu Dunlop se však můžete svézt i vy. Podívejte se na nejoblíbenější pneumatiky Dunlop v naší nabídce, nejčastěji jsou to ty s rozměry 205/55 R16.

Pneumatiky Dunlop

Firma Dunlop je skutečným průkopníkem ve svém oboru. John Boyd Dunlop získal patent na pneumatiku už v roce 1888. Svou firmu založil o rok později. V roce 1935 stroj na pneumatikách Dunlop pokořil rychlost 480 km/h! V roce 1945 začal Dunlop vyrábět bezdušové pneumatiky. Jestliže někdo promluvil do historie pneumatik opravdu výrazně, pak je to právě Dunlop!

Tato slavná značka také zásobuje britský šampionát cestovních vozů BTCC. Nesmazatelnou stopu pravidelně zanechává i v závodech 24 hodin Le Mans, pro které dodává pneumatiky nižší kategorii LMP speciálů. Pneumatiky Dunlop najdete také v motocyklových soutěžích Moto 3 a Moto 2. I vy se můžete svézt na pneumatikách, které se vozí po závodních okruzích.

Podívejte se na ty nejoblíbenější pneumatiky Dunlop v naší nabídce, nejčastěji jsou to ty s rozměry 205/55 R16.

 

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru